Rekrutacja 2017 do Collegium Invisibile rozpoczęta!

Grudzień 19, 2016 admin Ogólne 4 Comments

Studentów zainteresowanych dołączeniem do Collegium Invisibile serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej rekrutacji. Aplikacje można nadsyłać do 22 lutego 2017 roku. Więcej szczegółów tutaj.

1. AnnaK 5 miesięcy Odpowiedz

Ciekawi mnie jedno – czy w CI jest miejsce dla doktorantów, czy stanowią oni – jak w wielu innych miejscach, zwłaszcza na uczelniach – zbędny element plączący się gdzieś pomiędzy studentami i uczonymi, przepraszam, tutorami?

• admin 5 miesięcy Odpowiedz

Szanowna Pani, Collegium Invisibile jest stowarzyszeniem, które wspiera studentów I i II stopnia w ich marzeniu kontynuowania kariery w nauce – jako że członkiem-studentem CI można być do 7 lat bądź do uzyskania tytułu doktora, w Collegium mamy całkiem pokaźne grono doktorantów.

2. Co wspólnego z egalitaryzmem ma uczelnia z założenia „dla elit” ? W jaki sposób realizuje misję społeczną edukacji służącej wyzwoleniu ludzi spod władzy przemocy symbolicznej?

• admin 3 miesiące Odpowiedz

Witamy serdecznie. O jakiej uczelni Pan mówi?